Radšej 15 minút skôr ako 15 sekúnd neskoro
messenger

Veci, ktoré nechápem

V živote sa stretávam s vecami, ktoré nechápem. Tu je niekoľko z nich

1. Kanál v strede cesty
kanalKanálový poklop je veľmi prepotrebná vec. Keď sa kanál zapchá, je jasné, že sa poklop otvorí a hovnocucom sa z neho vysajú všetky sračky. Čo však bránilo súdruhom z NDR v tom, aby boli tieto poklopy uložili VEDĽA cesty? Nuž, to je otázka, na ktorú neexistuje odpoveď. Mám pocit, akoby tie poklopy boli naschvál tak ako sú, aby sa časom posúvali vyššie/nižšie nad/pod úroveň vozovky a aby človek čím skôr prišiel o tlmiče. Veď bol by to medzinárodný škandál, keby tak bol kanál pol metra od cesty v tráve. Alebo nedajbože na chodníku? Chodci tlmiče predsa nemajú, či?

 

 

 

2. Rúčky na otváranie skriniek

kuchyna Skrinka, ktorá sa otvára do strany proste nemôže mať “chytátko” v strede. Nie, proste nie. V každom normálnom človekovi to evokuje, že sa skrinka otvára hocijako, len nie do strany. Môže sa vyklopiť hore, môže sa posúvať dodola, dohora, môže sa odsúvať do strany. Proste hocičo, len v žiadnom prípade sa nemôže vyklápať do strany! Ťažké pochopiť?

 

 

 

 

 

 

3. Nutnosť mať facebook messenger

messenger Ako kvalitne nasrať človeka? Nuž tak, že keď si na mobil stiahne facebook appku, nebude môcť prezerať kto mu čo napísal. A aby toho nebolo málo, tento debilný messenger sa nedokáže zosynchronizovať s tým, čo vidím na PC. Ak týždeň nie som na mobile na nete a potom sa prihlásim, ako prvé mi príde tisícosemstopäťdesiatjeden správ, ktoré som čítal už pred týždňom. Naozaj dobrý spôsob fungovania informačných technológií v roku 2016. Nechcete messenger? Tak smola, nečítajte správy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokračovanie nabudúce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *