Radšej 15 minút skôr ako 15 sekúnd neskoro
Confident pilot smiling in front of private jet; Shutterstock ID 171215267; PO: today.com

Medzi nemožnosťou a diskrimináciou

Áno, tento článok bude tvrdý. A áno, bude sa týkať homo… aj.

Musím sa priznať, že už mi statočne idú na nervy vyjadrenia niektorých bojovníkov za “ľudské” práva. Mám na mysli hlavne problematiku homosexuálov, sexuálnej výchovy v škôlkach a podobných “ťuťumuťu problémov”. Aby sme neobchádzali okolo horúcej kaše, hor sa vysvetliť rozdiel medzi nemožnosťou a medzi diskrimináciou…

Chcem byť pilot

Iste všetci vieme, že piloti vojenských stíhačiek musia oplývať stopercentným zdravím. Žiadne alergie, žiadna anémia, ba dokonca ani zubné plomby. Ak sa u záujemcu nájde, že má v hube plombu, jednoducho ho vyradia z výberového konania. Pri rýchlostiach 4 macha (4x väčšia rýchlosť ako je rýchlosť zvuku, čiže nejakých 1440m/s) ide o preťaženie, kedy by táto plomba v pilotovej ústnej dutine vážila 20 kila a to by znamenalo, že by sa na zem vrátil s riadne krivým ksichtom*. Nevyhovel kritériam, nuž bohužiaľ.

Lenže ja chcem byť pilot! Veľmi chcem byť pilot. Až tak veľmi, že si zaplatím súdy a nechám ich vyhlásiť, že preťaženie, ktoré sa dosahuje pri týchto rýchlostiach je už prežitok, je to staré a trápne a že dnes je už iná doba a teda by sa mali zaviesť aj nové pravidlá. Súd mi vyhovie, lebo sudcovia majú radi peňáze (česť výnimkám) a tak sa stanem pilotom, hoci nevhyovujem pôvodným kritériam.

Tu už hovoríme o istom riziku

To riziko tkvie v tom, že sa snažím akýmsi spôsobom okabatiť prírodné zákony, ktoré platia od vekov. A to sa mi rozhodne nepodarí. Tak ako sa nikomu nepodarí ochcať gravitačný zákon, ani newtonov pohybový zákon, tak sa mi nepodarí ochcať tento prírodný zákon o preťažení. Z toho vyplýva, že sa pilotom síce stanem, ale na zem pristanem s pokrčenou papuľou. Hlavne, že som dostal to, čo som chcel… však?!

A tu možno bádať rozdiel medzi nemožnosťou a diskrimináciou

Nemôžem sa stať pilotom, lebo nespĺňam prísne kritéria. Mám plombu v zube a alergiu na prach. Nemôžem byť pilot. Je nemožné, aby som sa stal pilotom. Vidíte ten rozdiel? To nie je diskriminácia. Môžem sa síce odvolávať na súd Európskych papalášov, ale toto neprebijem. Neprejde mi to, že ma diskriminujú. Súd mi povie, že je nemožné aby som bol pilot, kvôli zdravotným dôvodom, nie kvôli tomu, že ma chcú diskriminovať.

A to sa týka aj homosexuálov

Nemôžu byť manželia dvaja muži, ani dve ženy. Nie preto, že ich chceme diskriminovať, ale preto, že je to proste nemožné. Tak ako sa nemôžem s plombou v hube stať pilotom, tak sa nemôžu dvaja muži stať manželmi. Nechápem, prečo sa to stále rieši a netuším, čo je na tom také nepochopiteľné. Normálna prirodzená vec, ktorú každý zdravý človek dokáže pochopiť na prvý šup.

A ak by sa to nedajbože predsalen podarilo

Tak tým riskujeme vyššie spomenutú krivú papuľu. Nebudú sa rodiť deti, pretože dvaja muži, nech sa akokoľvek snažia, nemajú šancu splodiť potomka. To isté platí pre dve ženy. Nie je biologický možné, aby takéto páry mali vlastného potomka. Rovnako nie je možné, aby pár rovnakého pohlavia uzavrel manželstvo. Na vašu otázku “Prečo?” odpovedám dvoma slovami (ako nemenovaný Ivan – prezident): Lebo nie je.

Všetci tu bojujú za práva homosexuálov

Ale ja sa vás pýtam – Aké práva oni vlastne chcú? O čo im ide? Teraz ich akože bijeme? Týrame ich? Smejeme sa im? Alebo čo? A keď sa schváli nejaký pro-homo zákon, tak sa to akože má zmeniť? Nie nie, tadiaľto cesta nevedia…

Áno, mnohým ľuďom je z toho zle… neviem čo by som robil, keby som na ulici stretol dvoch mužov za ručičky. Ale asi by mi bolo z toho plano. Je to prirodzené. Normálne je vidieť za ručičky ženu a muža. Nie dvoch mužov. A ak si niekto myslí, že ak by sa schválil zákon o manželstvách homosexuálov, že by sa to tým zmenilo, tak vedzte, že je to to isté, ako keby som chcel nejakým zákonom zmeniť gravitačný zákon. A potom skočím z balkóna v nádeji, že gravitácia prestane fungovať a budem levitovať. A keď dopadnem na zem, tak zažalujem okoloidúceho človeka, ktorý sa tomu smial.

Ľudia, pochopte, že sa snažíte bojovať proti prírode. Určite viete, že príroda sa vysporiadala s problémami ako doba ľadová, či výbuch sopky Krakatoa. Verte tomu, že sa dokáže vysporiadať aj s ľudstvom, ktoré ide proti jej základným princípom!!!

 

* O týchto číslach táram. Nemám to zistené a nechce sa mi míňať energiu na to, aby som zisťoval presné hodnoty. Dôležité je, čo tým chcem povedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *